| DianaAndreea90 a întrebat:

Fundaaaaaa mareee Cine se pricepe la frizuri?

Am si eu o problema cu parul si vreau sa il tund intr-un anumit fel ma poate ajuta cineva ca am o intrebare : vreau sa imi raresc parul dar fara filare si scari, vreau doar sa fac sa fie mai putin repet fara filari si scari Funda mareee

2 răspunsuri:
| Shameless a răspuns:

Depinde de forma fetei, ovala, rotunda, diamant. etc... cauta pe google : frizuri forma fetei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu daca este vreo alta varianta in afara de filat si de al intinde cu palcahappymai bine vb cu o coafeza buna de la tine din oras,eu sunt coafeza,dar nu vad alta solutie,aaaaaaa mai exista niste creme sa iti intinzi parul, ca si balsamult, dar na sunt specialehappybafta