| Piiink a întrebat:

Fundaaaaaaaaaaaa Dau fundaaaaa si vottttt multeeee :X! Heii helpp sad Eu ma joc conquiztador si contul meu este facut de pe un id la care cineva mi-a schimbat parolaa straight face si ati vazut trimit ei prin email parola si eu stiind ca e acolo nu prea mi-a pasat dee ea ca o aveam acolo si cand intram in cont dadeam copy paste si gata nu am tinut`o minte. Si acum vroiam sa imi schimb parola si mi-am noua retea de emali acolo si a spus ca nu merge decat pe cea pe care am facut contul thinking Va rogg helpp puppy dog eyes Nu vreau sa imi pierd contul pentru ca am facut multi bani pe el big grin. Mersiii :*!

Scuzatii greselile de scriere puppy dog eyes! big hug

Răspuns Câştigător
| Bibi16 a răspuns:

Din pacate singura sansa este sa-ti recuperezi id-ul.
Imi pare rau daca nu-l recuperezi trebuie sa-ti faci unul nou.
FUNDA?