| Ddaaiiaannaa a întrebat:

Fundita. Am observat ca la jocul barn buddy, chiar daca ai caine. poti fura! Explicati`mi si mie cum big grin. Multumesc; X

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, poti fura. Dai data de la PC inainte cu o zi, si cainele va fi mort de foame. Apoi poti fura linistita.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@ralucapink11,
Puteai totusi sa scrii ceva din capul tau. Daca nu stii mai bine nu raspunde! Dar nu copia in intregime raspunsurile altora!

pa, pa.

| M4RC3L a răspuns:

Cum sa sai data? poate am sa fac si eu asa? explicati-mi, va rog

| 2l3xandra a răspuns:

Poti fura nuumai atunci cand cainele nu are mancare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti fura. Dai data de la PC inainte cu o zi, si cainele va fi mort de foame. Apoi poti fura linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mai poti fura cu cainele ca asa nu mai merge apare eroare