| YukyTsukiyomi a întrebat:

Fundita! Buna sunt noua pe lady popular si nu prea stiu c sa fac adica sunt pe la nivelu 0 si jumatate si nu stiu cum trebuie sa trec mai departe adica scrie ca trebuie sa fac codite negre si asa am si facut dar nu s-a intamplat nmc si acum dau pentru un curs de bucatar pana atunci nu am nici un ban deca 6$ asa...si vreau sa ajung si eu pe podium sa am un iubit dar nu stiu cum sa fac va rog mult sa ma ajutati chiar imi place jocul si va rog sa nu-mi spuneti ca sa ma duc in chesti aia de acolo unde prezinta jocul va rog mult sa-mi spuneti voi plspls

4 răspunsuri:
| KatieKatzzz a răspuns:

Nu joc, deci nu stiu

| lori15 a răspuns:

Idem

| Moxxy a răspuns:

Unde scrie ca trebuie sa-ti faci codite negre dai click unde scrie nu este completa si o sati arate ce fel de codite pentru a ajunge pa podim iti trebuie multe puncte nu bani puncte iar bani ii faci din slujba jocuri si iubit iubitul se face asa te duci in oras apoi in club si o sa fezi acolo ca scrie du-te la filtrat sau ceva de genu dai click si s-ar putea sa nu ai din prima un iubit dar u incearca in fiecare zi si o sa ai eu am facut la fel sper sa te ajute sfaturile mele fundita? big grinplzz

| georgiamika a răspuns:

Daca vrei sa faci bani joaca la jocuri dar sa stii ca iti da mai mult puncte la iubit du-te la disco daca nu ai noroc in prima zi poti incerca a doua zi daca vrei sa treci la nivelul urmator da pe domnisoara mea si apasa pe scopuri, iar u o sa vezi ce iti cere la scop citesti le faci pe toate iti apare completat si gt treci la nivelul urmator sper ca te-am ajutat!