| anonim_4396 a întrebat:

(fundita)Buna TPU o sa merg la o petrecere si acolo va fi si prietenul meu noi suntem la fel ca si inatime.Eu vreau sa port tocuri, mi se pare super sa porti tocuri la o petrecere, dar sunt de 9 >:"(sunt mica de inaltime, sunt obisnuita sa port; d). El m`a rugat sa nu port ca sa fim la fel sa nu trebuiasca sa se ridice 9 cm daca vrea sa ma pupelaughing.
Ce sa fac sa port sau nu? daca nu port cum sa ma imbrac SUPER ca doar e petrecere. incepe la 7:30 am niste balerini casual si alte tocuri de 11, 9, 10
nu vreau sa imi cumpar iar de incaltat:d. ce sa fac? Aveti idei, cum ma pot imbraca pentru o petrecere fara tocuri?! Sau sa imi pun? off... lokalul este ft tare love struck
Multumesc ca ati citit tot ce am scris dau funda pentru cel mai un >raspunsbig grin

1 răspuns:
| ewe a răspuns:

Pai poti sa te imbraci cool si fara sa porti tocuri. poti sa iti iei niste bascheti sau adidasi de skateri cu talpa groasa. sper ca ti-am fost de ajutor. fundita:Xthinking