| zOoZoLeee a întrebat:

~fundita~. Buna TPU; x. Am si eu o problema va rog ajutati-macrying Am un prieten de ceva vreme si eu sunt din pitesti el din bucuresti. ne intelegam bine acum ceva vreme dar acum, nu stiu e diferit totul ne certam prea des si asa... vreau sa ma despart de el dar nu stiu daca o sa inteleaha de fapt nu stiu cum sa ii spun intr-un mai simplu dar complex. Cum sa ii spun?crying

Răspuns Câştigător
| deyu1998 a răspuns:

Poi

'' uite ce este lucrurile au luat o intorsatura. De la un timp ne certam si nu stiu parca numai merge. Am inceput sa cred ca nu exista relatii la distanta.Si as vrea ca deocamdata sa ramanem doar prieteniwinking Pana imi fac ordine in gandurii :*

Succes
Funda?love struck

1 răspuns:
| Lessyka a răspuns:

Depinde de cit timp sintetzi impreuna,daca de mai mult,cred ca va fi putin mai komplikat,dar daca e de putin timp.,cred ca si lui e klara cauza,in orice caz,sint sigura ca va intelege,care e problema,sa-i spui direct asa cum este,cel mai simplu, si cel mai bine intzeles,,, sukces!