| LalLyBoOmD a întrebat:

Fundita! Care este cel mai fain joc din lume, pentru fete, dar pentru baieti?

6 răspunsuri:
| aFurisit a răspuns:

Pentru baieti, sigur este. : Jocu` de-a mama si de-a tata whistling laughing pentru fete... thinking mister big grin

| Xemnas a răspuns:

Pt.fete:Sims3
Pt.baieti:Battlefield3 sau Assassin's Creed:Revelations

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Nu saunt fata. In toate topurile este assasin's creed brotherhood sau revelations pentru mine este toat seria assasin's creed dar cel mai mult imi place revelations cind au aparut toate au stat in tpuri pe primele pozitii timp de cel putin o saptamana... au in prezent mii sau sute de mii de fani in toat lume desi am 13 ani l-eam batut pe perimele 3 si acum incep la ultimul dein serie... imi pare reu ca s-a terminat seria. Da-mi o fundita te rogbig grin

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Assasin'creed revelations este cel mai tare joc pentru baieti in special sta in tpouri tot pe primele locuri de cind sa lansat si a fost lanst acum cam o luna

| XtremeIonut a răspuns:

Cel mai faine jocuri pentru baieti sunt:
Racing:Toata seria NFS
War:Call Of Duty, in general Modern Warfare 2, Black Ops, World at War
Strategie:Command and Conquer :4, 3 si C'n'C red alert 2, 3 si Warcraft 3 Si Age Of Empire
Real life:GTA 4 si GTA SA
Shooter:Counter Strike
Online:Metin2, Counter Strike si alte jocuri tip browser
Fiecare categorie pentru un gen de persoana
Merg astea si pentru fete, nu toate.

| XtremeIonut a răspuns:

Am uitat da Assasin's Creed si Sims, scuze