| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Fundita! Caut un film vechi dar nu stiu cum s numeste joaca 2 actori cun o femeie si un barbat care sunt fantome (traiesc ink in casa lor)nu este un film de groaza si la un moment dar s imbraca in mireasa ea si el in mire(apare si un al 3 actor care este "de partea raului" si ii trateaza f urat)...:-s vreau s reved filmu dar nu imi aduc aminte numele ma poate ajuta cineva?sad

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

:)) da. misto film.si mie mi-a placut. filmul se numeste "Beetlejuice". uite: http://www.imdb.com/title/tt0094721/

1 răspuns:
| friday a răspuns:

Nu e "Fantoma mea iubita "?