| Lowly a întrebat:

Funda! Imi povestise cineva despre un film de groaza dar nu stiu cum se numeste, era vorba despre o familie plecata intr-o excursie si tatal merge pe o scurtatura si le apare in cale o femeie, mireasa moarta care arata oribil ceva de genul. apoi continua dumul si ajung la o casa parasita, intra sa verifice. ii sperie ceva pleaca mai departe, apoi din nou dau peste tipa aia moarta si gasesc iar casa parasita. se invart in cerc. si la un moment dat dispar unul cate unul ..mai ramane un membru al familiei care e dus la un spital ..si nu mai stiu. ceva de genul imi aduc aminte. are cineva idee despre ce film e vorba? big grin
sau daca exista macar? laughing

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Se numește Dead End (2003).

O seară bună!

| Zdog a răspuns:

Nu cred ca exista astea cu mireasele moarte se intalneste doar aici la romani.In america ei au si eu mirese moarte doar cu numele de Bloody Mary. Astea cu miresele moarte sunt pure inventii toate satele orasele judetele au o legenda de genu asta. Funda