| loveaholic a întrebat:

Fundita! Ce sa fac daca sunt fata aia nepopulara de care lumea rade?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

LaRi99 : laughing)Astea sunt cele mai proaste sfaturi pe care le-am auzit! laughing)Cum sa mergi pe hol sugand o acadica?laughingSunt curioasa cum e mancatul cu fite.
loveaholic :Ai incredere in tine si nu te lasa afectata de ce spun ceilalti. Oamenii simt nevoie sa se ia de persoane care nu au incredere in ele! Daca vor vedea ca te lasi afectata de spusele lor, te vor manca de vie!
Nu pune la suflet rautatile. Daca cineva se ia de tine, fa glume pe seama lui, ironizeaza-l. Daca vrei sa fii mai populara, inscrie-te la o activitate extrascolara (cercetasi, dansuri, etc). E o ocazie perfecta sa socializezi si sa iti faci prieteni noi!
Bafta!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu te schimbi.Cand primesti o palma, zambeste.Va veni vremea cand vei da un pumn si vei sterge ranjetele ipocritewinking

| LarisaAndreea a răspuns:

Incearca sa te imbraci mai cool si cand esti in pauze, stai cu fundul pe banca si mesteca o guma sau cumpara`ti o acadea sau niste sticksuri si mananca`le cu fite. Plimba-te pe hol sau prin clasa mancand niste sticksuri mai cu fite. Cand treci pe langa niste tipi cool, mergi mai cu fite.
Deci totul tine de fitelaughing
Si nu uita...imbraca-te cool si la moda

Bafta!happy

| AlexutzaDragutza a răspuns:

Deci pentru a fii populara nu trebuie sa fii neaparat cr--- sau sa fumezi sau sa umbli cu toti tampiti. A fii frumoasa inseamna sa te imbraci cool sai ai fite dar nu prea multe totul cu o limita. Iar daca ai pus ochii pe un baiat de cartier du-te si baga-te in vorba cu el gen:Buna stii tu esti,, x,, am auzit de tine de la multi amici cum ca ai fii foarte cool si nu stiu daca sa ii cred sau nu si apoi totul va veni de la sine el te va baga in gasca lui apoi totul mai departe pana vei cunoaste tot cartierul asa eram si eu pana asta-vara cand am pus punct la copilarii si m-am facut o fata,, rea,, dar stii cu niste limite BAFTA :X

| Dief a răspuns:

Toata treaba cu incredere in sine si bla bla sunt bazaconii. Daca ai 100 de kg, te imbraci ca bunica si ai bube peste tot, nu o sa fi niciodata populara. Daca nu te regasesti in trasaturile de mai sus e ok. Plus ca tocilarul cu ochelari care sta in pauza si diseaca o broasca nu o sa fie nici el popular vreodata. Daca nici in cuvintele astea nu te regasesti, e timpul sa incerci sa iti faci prieteni noi si sa iti petreci timpul cu diversi oameni. O idee buna ar fi sa te imprietenesti cu o tipa populara/ combini cu un tip cunoscut de toata lumea si voila happy

| soby47 a răspuns:

Mereu am crezut si stiu ca omul este un simplu animal cu fite

| lovelyii a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine si sa nu te lasi coplesita de raspunsurile si replicile celorlati. va veni timpul cand le vei da peste ``nas`` numai ca trebuie sa ai rabdare