| stweety10 a întrebat:

Iubitul meu are un program cu care imi citeste arhiva de pe mess. Intra pe id-ul meu de pe calculatorul lui si vede ce am vorbit eu pe mess de pe calculatorul meu. Nu stiu daca ati inteles...big grin Stie cineva cum se numeste acest program? Eu stiam ca poti citi arhiva cuiva care se logheaza pe caluculatorul tau, dar nu stiam ca poti citi arhiva cuiva care se logheaza de pe alt calculator. Si nu vrea sa imi zica cum face astasad. Stie careva?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

happy daca ai mess 11 se poate pentru ca arhiva se salveaza in serverele yahoo si se poate accesa de oriunde, daca nu, nu se poate...sau da daca folosesti StrongDC++ si ti-a setat folderul arhive la share

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite-l aici! Ramai datoare pe viata!
Yahoo! Messenger Archive Decoder http://www.stealthsettings.com/yahoo-messenger-archive-decoder.html citeste-ile si tu lui acum! Bafta!

| educatie2021 a răspuns:

Da-mi voie sa te luminez. :D. Nu poti citi arhiva cuiva de pe un alt calculator decat daca ai furat d pe calcu respectivului niste fisiere d tip.dat(asa se salveaza conversatiile in pc) ce s gasesc in windows/program files/ yahoo/...

Exista un program care citeste astfel de scripturi/fisiere

http://www.stealthsettings.com/yahoo-messenger-archive-decoder.html

Mai exista un programel cu care poti intra sa iei c vrei u de pe pc-ul altcuiva dar nu stiu cum ii zice (banuiesc ca asa a facut rost d fisierele respective)

| stweety10 explică:

Tocmai am vorbit cu prietenul meu si mi-a spus ca foloseste yahoo messenger 11, care salveaza arhiva si pot citi de pe orice calculator daca ma loghez, Ayan a avut dreptate.

| Aishaa a răspuns:

Mai ce aveti? Acum ceva timp Yahoo ne-a intrebat daca vrem sa putem salva arhiva si sa o putem vedea de la orice calculator doar daca suntem logati. Poti doar sa stergi arhiva si sa nu o mai salvezi

| colombo1 a răspuns:

Clic pe messenger sus dreapta(deasupra de poza ta de la ID)-preferences-archive-si bifezi ultima varianta (no, do not save any of my messages)pentru a nu ti se mai salva discutiile. succes!

| laurica12 a răspuns (pentru colombo1):

Nu exista... pentru ca mesajele de pe messenger 11 se salveaza in arhivele de la yahoo...deci degeaba bifezi acolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cred ca e violare de intimitate!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Ba se poate si asa, stiu asta pentru ca si eu il am, dar am uitat cum se numeste!

| Macovei_Mihai_1976 a răspuns:

Cum pot gasi un program de citit mesaje

| Ianos_Balogh_1972 a răspuns:

Si eu as dori sa stiu numele programului
adresa mea de imeil ionbalogh317@gmail.com
daca al stii samil scrii si mie
multumesc mult

| anafully a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si tine cand vorbesc dupa pc-ul meu pe mess mereu am activata optiunea sa nu se salveze nici o conversatie.dar nu inteleg de ce pe pc-ul lui apar toate conversatiile mele.el zice ca nu a instalat nici un program dar nu prea imi vine sa-l cred. poate ma lamuriti voi ce program foloseste