| inimioarata a întrebat:

Fundita la cele mai frumoase povesti de dragoste happy

Răspuns Câştigător
| jasmine11 a răspuns:

Buna! povestea mea de dragoste nu o consider frumoasa, mai degraba dureroasa, dar te las pe tine sa imi spui, deci:" totul a inceput cu luna august 2010, am mers la fostul meu prieten iar acolo era si cel mai bun prieten al lui, prietenul meu a incput sa ma faca geloasa iar eu ca o proasta, m-am pus im bratele prietenului lui, am vrut sa merg acasa, iar prietenul meu nu a vreau veni cu mine, asa ca l-am chemat pentru prietenul lui( adi) iar el nu a vrut andrei (prietenul meu) i-a spus ca sa mearga ca poate o sa il sarut, asa ca nu am stat pe gand si l-am sarutat in fata lui, atunci am simptit ceva foarte frumos, peste 3 zile am vorbit cu el pe mess, si i-am spus ca imi place foarte mult de el, si daca se poate sa fim impreuna, dar mi-a zis ca nu i face asa ceva lui paul, si i-am dat timp sa se mai gandeasca, dupa 1 saptamana ne-am intalnit si mi-a zis ca sunt prea mica pentru el, pentru ca el vrea mult mai mult de la o fata (adica sex) i-am zis ca nu pot face asa ceva pentru ca nu aveam numai 13 ani, si asa nu am mai vb o luna, dupa o luna am devenit cei mai buni prieteni, ii spuneam totul, si din nou incepea sa imi placa de el, i-am mai spus o data, si am primit acelasi rasp, si asa am stat si m-am gandit pana in data de 11 ianuarie, si am vrut sa o fac cu el, dar numai in 28 feb atunci eu faceam 14 ani, si asa a si fost, am facut-o cu el, il iubeam din ce in ce mai mult, si el la fel, ma iubea la nebunie, era singura persoana pe care ma pute-am baza, era langa mine tot timpul, pentru ca si mult timp am stat in spital si numai el venea in fiecare zi sa ma vada, si imi spunea ca ma iubeste mult, mai spunea asa" esti ca o divinitate pentru mine, caruia ma rog in secret" asta a fost acum nu mult timp, dar problema e ca aceea iubire a lui a disparut o data cu vorbirea mea pe mess cu un baiat, el imi spunea ca ma iubeste si puiut, tot felul, dar eu nu i spuneam, prietenul meu mi-a zis sa nu mai vb cu nici un baiat necunoscut si nu l-am ascultat am continuat, asa ca mi-a citit messurile, si m-a sunat mi-a zis ca nu ma mai iubeste, dar imi mai da o sansa ca sa reparam totul si sa o luam de la zero, am acceptat pentru ca il iubesc foarte mult, si suntem inca impreuna in 11 august facem 8 luni si inca nu imi spune te iubesc dar simt o anumita iubire de la el, si simt ca o so spuna cat de curand" sfarsit

1 răspuns:
| Dyanes a răspuns:

happy Era o zii de vara, am mers pana la un magazin sa'mi cumpar ceva.si mi-a aparut in cale, era cu un prieten de al meu, m-a luat la intrebari, m'a intrebat de a cui sunt si etc...in iarna a inceput sa mi vorbeasca ff frumos:X duulce, dragut, venea pe la mine.dar s a sfarsit totwinking!