| scoomp a întrebat:

Fundita la cine raspunde primul :* happy : deci in martie am participat la piatra neamt la festivalul national de majorete. si neam calificat mai departe la oradea. din cate am inteles concursul va avea loc la oradea. dar cand? poate sa imi ofere cineva mai multe detalii. va rog.mentionez ca am luat locul 3big grinbig grin plz mai multe detalii

2 răspunsuri:
| Miruna_7873 a răspuns:

FESTIVALUL NATIONAL AL MAJORETELOR, editia a V-a, sectiunea pom-pon, s-a desfasurat la Piatra Neamt la sfârsitul saptămânii trecute, concurs ce a ţinut loc şi de calificari la faza finală a CAMPIONATULUI NATIONAL DE MAJORETE, concurs care va avea loc în perioada 4-5 septembrie, la Oradea.

| xeleur a răspuns:

Buna si eu am participat la festivalul national de majorete si ne-am calificat mai departe la oradea. Pe 4-5 septembrie concursul tine doua zile. Noi am luat locul 5 la cadeti. fundita?