| enamel a întrebat:

Fundita pentru cel care imi da linkul de unde pot downloada sau citi online richelle mead- vampire academy- Last sacrifice(cartea a 6'a)...va rog frumosbig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti citi pe wattpad dar este in engleza http://www.wattpad.com/840323-last-sacrifice-by-richelle-mead

| slotgames a răspuns:

Ofer smecherii,ponturi si programe functionabile 100% la preturi foarte reduse pentru toate apratele si jocurile din gama Admiral, Gaminator, Apex & Platinum. Pentru mai multe informatii da-ti add la slotgames.hack !