| AyLLin a întrebat:

Fundita pentru cine imi spune cum pot scoate niste pete de tempera de pe un tricou ajutoor.

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

1.Depinde,daca ai pus din astea cu ulei nu se mai poate
2. daca tricoul este alb pune-l la inalbitor(ACE sau Vanish)
3. daca nu este alb pune-l la spalat cu Ariel
4. daca nu ai ariel foloseste, pliculetele ariel (alea verzi), pe care o bagi in cuva masinii de spalat
NOROC! funda?

2 răspunsuri:
| TheZozotex a răspuns:

Incearca sa dai cu putin Fairy pe pata inainte sa o bagi in masina de spalat.

| nico6 a răspuns:

Buna incearca cu ariel profesional pentru pete.eu am un baetel si pateaza cu carioci si vad ca, iasa. daca nu poti incerca si cu ace blu ii ff bun