| TaylorSwift a întrebat:

Fundita! Vreau sa organizez o petrecere gen SPA GIRLS PARTY, dar nu vreau sa fie acasa. Vreau sa fie la un hotel! M-am gandit la toate( make-up, jocuri, filme, food, etc) dar nu stiu la ce hotel. Va rog sa-mi spuneti la ce hotel as putea sa o fac. Am uitat sa precizez ca sunt din Medias(jud.Sibiu) si ca fetele au 11 si 12 ani!

1 răspuns:
| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x a răspuns:

Heii :* Si eu sunt din jud.Sibiuhee hee Iti dau un sfatbatting eyelashes
Daca chiar vrei la un hotel tineti ziua la Hotel Central Mediasbatting eyelashes
Sper ca ti.am fost de folos :* Baftaa :* love struck