| ALIASkid a întrebat:

[FUNDITAA] LA METIN -Va rog frumos spuneti-mi si mie cu ce ajuta sa ai puncte la transformare? Adica...atunci cand activezi un glob, o sa dureze mai mult? Si cu cat? Va rooog :X:X: sI multumesc anticipat big hug :X:X:X:X:X::X:X:X:X:X::X:X:X:X::X:X:X:XX::X:X:X:X:X::X:X:X:X::X:X:X:X:X:

Răspuns Câştigător
| BuzZeR a răspuns:

Da, iti creste si atacul si timpul in care sa ramai transformat. Eu, personal am auzit ca e cel mai bine sa ramai la G10. Sper ca te-am ajutat. happy

1 răspuns:
| Valy_KaTa_1997 a răspuns:

Du-te la fierarul legendar si cumperi puncte transformare 200 puncte costa 1kk succes