| elaela18 a întrebat:

Funditaaa

Asa...

deci sa incepem cu inceputu

pe la mijlocu vacantei am observat un tip foarte dragut brunet cu ochi caprui si superbi :X >8-

pe el il vad in fiecare duminica la biserica

cei drept nu sta mult, doar juma de ora, cam asa, da tot e bine pentru mine

eu l-am mai vazut uitandu-se la mine

iar cand dadeam sa ma uit la el repede se uita in alta parte tipic

apoi intr-o duminica cand a venit sa dea acatistu (el venise inainte sa se iasa cu evanghelia, asa ca palimaru i-a zis sa se dea mai in spate) dar el, in loc sa se dea mai in spate s-a pus in genunchi langa mine :X

apoi cand sa fost de ridicat in picioare tot langa mine a stat

desi eram destul de departe de usa unde se dadeau acatistele

si de obicei el statea mai aproape de usa

( in fine, stiu ca pentru alti poate parea ceva firesc, dar pentru mine, care il plac e ceva:X cred ca va dati seama)

deci

credeti ca ar fi vreo sansa sa ma placa?

eu chiar il plac

de fiecare data cum il zaresc am fluturi in stomac, pur si simplu cum il observ imi amorteste stomacul

nici nu stiu cum sa fac sa il abordez

pentru ca nu il cunosc chiar asa bine.nici n-am afcut cunostinta

va rog raspuns la intrebare si un sfat

doar dau fundita

va rooooooog

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste cu el.Nu o sa rezolvati nimic daca stati si va uitati unu' la altul.Zambeste'i, saluta'l.si incearca sa gasesti subiecte de discutie.si dupa cere; i id'ul.

1 răspuns:
| maryy_7054 a răspuns:

Da.Este foarte posibil. Cel mai bine ar fi sa incerci sa intrii in vorba cu el si sa-l cunosti mai bine. sper ca te-am ajutat!