| silence a întrebat:

Fundoii :X
Am vazut multe intrebari gen : continuati fraza."
asa ca ...continuati fraza si incercati sa o faceti cat mai amuzanta laughing
"dimineata m-am sculat
si brusc..."
continuati. funda [fundoi] laughing pentru cel mai amuzant raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

... si brusc m-am lovit cu capul de dulap laughing)

4 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

... si brusc am simtit o pleashca in pantaloni, dar cand...

nu stiu, random laughing

| Alexandra_3484 a răspuns:

Am calcat un rah4tul lui Azorel laughing

| bloodandskin a răspuns:

Dimineata m-am sculat si brusc am vazut o femeie care avea nise bigudiuri mari in cap. avea fata albastra si castraveti la ochi.omg era doar mama...vaai ce chestie mie nu imi place da nu prea am idei so...laughingI don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... si vai ce sa vezi cand am gasit pe jos un pr... [ continuati voi cuvantul ]

xoxo, didi