| BiaLoredana a întrebat:

Funta mare! va rog sa ma tineti la curent cu cele mai tari si noi melodi! dar nu vreau melodi populare sau manele

Răspuns Câştigător
| DeDeSimplu a răspuns:

Mamasita-love session, amna-tell me why,rihanna-man down,allexinno &starchild-senorita,alexandra stan-get back,alessia-loca por tu boca, guess who ft marius moga-tot mai sus, nicole scherzinger ft 50 cent-right there,smiley-dream girl,deepside deejays-never be alone,crush ft alexandra ungureanu-i need u more,dj project ft giulia--mi'e dor de noi,antonia -marionette, jennifer lopez-i'm into you, emil lassaria&F.Charm-9MM,arando marquez ft.cristina-shambala,lora-no more tears,dan balan-freedom, andreea banica-sexy, dj sava ft. andreea d -money maker...si lista continuahee hee