| hercules a întrebat:

Fusion models cea mai mare teapa mine si multi alti pitesteni. Fusion models sunt specialistii tepelor, excroci, mincinosi, fara scrupule, lipsiti de credinta in Dumnezeu si cu tupeu jegos.
Cine vrea sa-mi dea o mana de ajutor in incercarea de ai opri sa ma contacteze la urmatorul id de mess"god_is_justice"cu siguranta pot fi opriti, iar eu unul imi vreau si banii inapoi, asa ca haideti fratilor sa ne adunam mai multi si sa depunem plangeri la OPC, la politie si unde mai putem. Eu zic ca avem sanse chiar si in instanta daca ne adunam mai multi pentru ca nu este corect cum actioneaza, chiar daca fac promisiunile verbal... daca suntem mai multi care depunem plangeri o sa avem sanse enorme sa-i invingem

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Tocmai acum, te-am băgat în listă!
Eu nu mai suport înșelăciunea!