| xFaith a întrebat:

Fuunda >:
Dati`mi si mie status despre tsigari XD tongue

Răspuns Câştigător
| BìbììliciOus a răspuns:

O sa trag un fum sa-i caut altu`. daca toate trec.dc n-ar trece si astea?!

Te intrebai unde e baiatu tau acum,poate cu fiecare lacrima de`a ta el mai tragea un fum!

Stinge lumina, mai lasa doar o raza, trage cOrtina... si sa ne facem varza love struck

Ai incercat sa slabesti, nu merge, nu insista combina.te la heroina sau cu.n partener bolnav de sida * Sti da? Nu pune botu la vOrbe goale. Dragostea trece prin stomac decat daca.i capu mare love struck!

9 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara [; x ]

| ZEU93 a răspuns:

Ţigările şi cafeaua. Prieteni buni ai alcoolistului.

Ţine minte, dacă fumezi după ce faci sex inseamnă că il faci prea repede.

E uşor să te laşi de fumat. Am făcut-o de sute de ori.

Status Kent

Nu ma las de fumat... tutun

Fumatul este o boală, nu un viciu

Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint.

-Care-i diferenţa dintre un car şi o ţigară?
-La car trag doi boi, la ţigară numai unul.

| FucktheSystem a răspuns:

Do you wanna be my valentine?
So come away with me tonight
With cigarettes and valentines!

| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Uite aici sper ca tis de ajutor dai pe el http://www.sextinio.testededragoste.net/......fumat.html

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Mă doare capul, mă doare în cur că mă doare capul Şapca-n cap … Ţigara-n gură … stau pe net mă doare-n p*lă!
(̅_̅̅_̅(̲̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()___

| măcheamăăăî a răspuns:

TBC-tutunul bucuria copiilorlaughing

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Tigarile sunt ac moartea...le-ai atin, ai murit.

| danypoli95 a răspuns:

(̅_̅̅_̅(̲̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے Ţigările şi cafeaua. Prieteni buni ai alcoolistului... Ţine minte, dacă fumezi după ce faci sex inseamnă că il faci prea repede...E uşor să te laşi de fumat. Am făcut-o de sute de ori.

| danypoli95 a răspuns:

Funda?