| MonicutZZa a întrebat:

Ganditi-va la o melodie. UNA SINGURA! Daca vreti sa scrieti mai multe, nu va obositi. Cea pe care o considerati cea mai frumoasa, care va place foarte foarte mult. Scrieti numele piesei si numele celui care o canta si spuneti-mi de ce va place, daca are o semnificatie anume pentru voi. Vreau sa vad ce gusturi aveti.

37 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daniel Bedingfield-If you`re not the one
Pentru fiecare vers din melodie imi aminteste de... ellove struck

| Elena1234456 a răspuns:

Magnetic North-Drift away :X.

| Silvia a răspuns:

Kristinia DeBarge - Goodbye - http://www.youtube.com/watch?v=4576ymdmemQ
Melodia asta imi da incredere in mine, imi place chiar foarte mult.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Claudia Pavel - Don't miss missing you love struck
De ce imi place?happy Nici eu nu stiu laughing Sincerbig grin
Imi place cum suna si mai ales versurile love struck
Si poate imi aduce aminte si de ceva.blushing

| daii a răspuns:

Black-Wonderful life
Dj Aligator-Close to you
De ce imi plac? Nu stiu.probabil ma regasesc in ele.mai ales in close to youhappy

by daiiwinking

| daii a răspuns:

Black-Wonderful life
http://www.youtube.com/watch?v=1FE_dxZi9pE
Dj Aligator-Close to you
http://www.youtube.com/watch?v=0l9gjhTUVzo
De ce imi plac? Nu stiu.probabil ma regasesc in ele.mai ales in close to you:)

by daii;)

| User a răspuns:

Nublushing. o sa ma credeti cocalar daca ziclaughing

| Alisa a răspuns:

Robert pattinson-let me sign. atunci cand o ascult imi da o senzatie unica, are acel ceva greu de explicat.

| Lady.Love a răspuns:

Richard Marx - Wherever you go
http://www.youtube.com/watch?v=J7bYdbw1pYg
Imi place ca din momentul in care incepi sa o asculti uiti de toate, e foarte linistitoare. Si mai ales daca esti o fire mai romantica n-are cum sa nu-ti placa.
Sunt multe melodii care imi plac si pe care le ascult de obicei (pop, house, dance), dar totusi nu prea se pot compara. Melodia pe care ti-am zis-o e chiar superba!

| Katiee^^ a răspuns:

Acum imi vine in minte Avril Lavigne - My happy ending. Imi plac versurile, cateodata ma regasesc in ele happy.
"Was it something I did?
Was it something you said?" love struck

| Crs a răspuns:

Delyno - I have entire world
imi plac versurile si imi place si linia melodica foarte mult love struck
nu am un motiv anume pentru care imi place, dar ma regasesc in ea, este o melodie pe care poti sa dansezi smug de prima data cand am auzit-o mi-a placut mult.

| Bia:X a răspuns:

Nane-diamant si suporthappy de ce? e secrethappy

| wanda a răspuns:

Jansmine-da. mi dragostea

Răspuns utilizator avertizat
| cipri08 a răspuns:

Jay Sean - Ride it e cam veche dar e foarte frumoasa. http://www.youtube.com/watch?v=0BbTJjRRGs0

| allleeeee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pase4ZHq8tw-PInk Room feat Antonia - Roses on fire Nu am un motiv anume dar imi place foarte mult.Imi vine sa plutesc de la ea dar si sa dansez si imi plac efectele speciale de la picioare.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai Inna-Amazing pentru ca imi aminteste de vara si de cate ori o ascult imi da impresia ca sunt pe plaja day dreaming.

| andreea7520 a răspuns:

Cred că Reamon - Supergirl, deşi ar mai fi şi altele, însă ai cerut una şi asta mă face să mă simt foarte binebatting eyelashes

| Яùxsi a răspuns:

Guess who~locul potrivit. laughing e adevarata.

| juno a răspuns:

Kansas- Dust in the wind http://www.youtube.com/watch?v=g0zSB2WEtwU
Am ascultat-o tocmai in saptamana in care a murit bunica mea. Si mie-mi placea melodia, imi placea cum suna, insa fara sa ma gandesc serios la versuri si sa-mi dau seama ca de fapt nu-s cele mai grozave si fericite versuri. Eram foarte incantata de piesa, la un moment dat numai asta o aveam in winamp, asta pana cand a murit bunica. De atunci nu am mai ascultat-o niciodata, si tot nu am sters`o. O las acolo pana cand imi fac curaj s-o ascult din nou.

| Tot.Eu a răspuns:

Hillary Duff-Someone`s watching over me :p

| I.Love.Football a răspuns:

Blazin' Squad - Here 4 One
http://www.youtube.com/watch?v=tGwJEfqPh2c&feature=related

Melodia acesta imi aduce aminte de felul in care imi petreceam noptile de distractie in timpul liceului... ce vremuri 8->

| ailin a răspuns:

Cheryl cole feat will i am - 3 words pentru e e exact povestea mea de dragoste cu prietenu meu parca ar fi stiut fiecare amanuntlaughing

| shawnee a răspuns:

Michael Jackson- Will you be there ( de fiecare data cand o ascult, ma duce cu gandul departe... foarte departe-- daca intelegi ce vreau sa zic. are un mesaj frumos care are un impact puternic asupra mea.

| Derpina204 a răspuns:

Sopor Aeternus - No-One Is There
http://www.youtube.com/watch?v=vtZCeq2gdfQ
Mi se par geniale versurile :X Le ador :X

| malina_9455 a răspuns:

Lady gaga-bad romance pentru ca e unica si frumoasa si imi place mai ales refrenulwinking

| adydassler a răspuns:

3sud est - te voi pierde