| anonim_4396 a întrebat:

Gelul duce la caderea parului?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiai ca gelul dureaza in jur de 3 zile pe cap fara sa te speli? Daca ramai asa eviti sa dai zilnic si pierzi putin par.

| gohsty a răspuns:

Da,deoarec firele de par fiind fixate intr-o pozitie la spalare se duc si la fel e cand te piepteni si uneori chiar si de la prea mult gel...deci Da, gelul te chelestelaughing

| aurasauras a răspuns:

Da

| sasuke00 a răspuns:

Utilizarea gelului de par duce la pierderea acestuia?

NU. Pentru ca nu penetreaza foliculul de par ci se depoziteaza la suprafata parului. Acelasi raspuns este valabil si pentru sampon, balsam, fixativ si alte produse cosmetice pentru par.