| Uzumakaina a întrebat:

Good Morning TPU! La miss bimbo, daca iti cumperi un apartament/casa dintre alea (nu rent) poti sa o inchiriezi sa castigi bani sau ceva? Sau nu te ajuta cu nimic, si daca ai cumparato iti mai da Bimbo Atittude? Care-i faza daca o cumperi? Va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Da iti da bimbo ettitude dar ffff putin si dai bani pe zi! Crede-ma nu te avantajeaza cu nimic! Decat pierderea banilor

| Uzumakaina explică (pentru Didi908):

Pai daxa da bani e bine ca-i recuperez, nu?

| Didi908 a răspuns (pentru Uzumakaina):

Nu. nu-ti da bani decat attitude. u trebuie sa dai niste bani ex: 800 de BD ei bine astia 800 de BD ii dai in fiecare zi! Si u te alegi doar cu BA! Cum te cheama pe mb?