| anonim_4396 a întrebat:

Greva generala din invatamant va fi doar pe 31, sau pe termen nedeterminat?

6 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

La noi nu o sa fie greva.happy Si sincer ma bucur ca pana la urma trebuie sa ne inchee medile happyhappy

| Pho3nix a răspuns:

Din ce stiu eu, doar pe 31 va fi greva, atat.
In rest vom vedea ce-o fi.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Pe 31 este 100 % greva, iar apoi cred ca va continua pentru ca profesorii nu vor sa se tina examenele de bacalaureat.
Anul nu cred ca va ingheta pentru ca dupa ce se termina greva profesorii vor merge la scoala si vor incheia mediile.
Sa ai o zi buna!

| secret_2443 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se mai face greva adica la noi la scoala nu se face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La noi la scoala nu se face greva deloc,, diriga a zis ca nue bine pentru noi si o sa venim la scoala... of...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar pe 31.