| nicol20 a întrebat:

Hai sa fim serios frumusete nu va tine o vesnicie iar pe urma va cauta ceva mai tanar peste cativa ani frumusetea v-a trece si poate ii va fi rusine sa iasa cu ea pe strada. Apropo ea a fost si maritata are si un copil si ea si munceste in strainatate iar mai mult vb virtual. unde este iubirea? Atunci eu ce rol am mai avut in toata aceasta poveste? i-a cunoscut familia prieteni anturajul absolut tot.

2 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Pai daca u o iubesti mai conteaza cum va arta peste 30 de ani?
Vrei sa fii cu ea? Vrei sa iti petreci toata viata alaturi de ea si de copii ei? Gandeste-te bine la intrebariule asta si incerka sa dai un raspuns si sa ai grija sa nu fac o greseala si dupa aia sa suferiti am2 unul dupa altul sau cine stie...is multe persoane care ajung in asfel de situatii...trebuie sa ei o decizie...succes...happy

regis
| regis a răspuns:

Eu am vrut sa iti spun, dar nu am intraznit...