| d3nisa202 a întrebat:

Poveste romanticabig grin Unde ti--ai cunoscut iubirealaughing) funda

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2188 a răspuns:

Pai eu am cunoscut-o in zona matusi mele unde umblam des...eram pe afara cu varamea si el era cu niste baieti din zona si am facut cunostina c el. prima zi cam ata, toata seara mi-a fost gandu numa la el.a doua zi am iejti afar si m-am intalnit iar cu el neam plimbat cu mai multi si la un momentdat neam oprit langa o scara de bloc si acolo m-a luat dupa colt si m-a intrebat daca am pe cineva am zis ca nu si na am vb.si pana la urma m-a sarutat:X.si a zis sa incercam ca poate poate iasa ceva intre noi.si eu nu eram genu de pers sa tin sau sa iubesc pe cineva in gandu meu el era doar o fantezie de-a mea nu am crez ca o sa incep sal iubesc, a trecut 2 luni eu tot mai fiarta eram.si de atunci a inceput toate chetile naspa el a inc sa ma insele findka eu il mintem si el mi-a zis d la incepu ca uraste minciuna, si mai inselam si eubig grin si multe alte chesti le-am patit cu el.a stat 7 luni cu el in acele 7 luni tot tp cand ma certam cu el plangeam numa eu stiu cat am suferi,au fost si zile bune da si zile extrem de rele, ne impac iar ne despartiam, si pana la urma el si-a gasit pe una de la lucru bineinteles mai mare de cat mine ca el avea 18 eu 12 si aia avea 22, eu eram mai micutabig grin de ani da la fizic nu :d, si nha el tot tp pe mess vb cu me si ne mai intalneam rar si tot tp se juca cu mine si spunea ca tine la me foarte mult numa ca eu am fost mai prostuta si am inceput sa-l mint si ca din cauza mea s-a destramat totu, si mai mult ma facea sa sufar, a stat 2 ani cu ea da in aceti doi ani numa la el ma gandeam si plangeam cand imi aduceam aminte de el,el o fost singuru si e care mi-a pus capac si m-am facut sa il iubesc, in fine dupa doi ani sau desp eu nu am stiu ca nha inceracm sa nu ma mai intereseze si sa-l uit, si intru intr-o zi pe mess si intra pe mine si m-a intrebat daca vin in zona sa dorm la matusamea si am mers in zona m-am intalnit cu el si ne-am impacat si acu aveam 10 luni mpreuna dar e total schimbat si ne iubim reciproc forte mult,si eu cand m-am desp atunci d el i-am zis ca roata se intorce si uite ca s-a intors el ma iubeste si face orice numa sa ma tina langa el, bine ca si eu il iubesc enorm de mult dar nu mai ii manc din palma, dar oricum nu am crezut ca voi mai fi cu el vreodata.si daca te intrebi dc am suferit ata de mult findca el ma dezvirginat, povestea care am ziso eu nu e o pov romantica, dar scuze asa am somntit nevoia sa sp cuiva:*nu am intrat pentru funda. nici nu stiu cce e aia ca azi mi-am facut contul ok.scz din nou :*:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am cunoscut persoana vietii mele si sansele au scazut la 0. Astept sa mor ca in viata ma cam plictisesc.

| theprettyreckeless a răspuns:

Iui. romantica nu-ilaughing
pai, primavara trecuta, dupa Pasti. pe o bancalaughing
omfg. ciudatthinking