| aniriiiiii a întrebat:

Hai sa povestim! Cum v-a zis voua actualul vostru prieten sa fi`ti impreuna, locul, data si cum s`a intamplat love struck imi place sa aud povesti frumoase de dragoste big grin Incep prin a o spune`o p a mea big grin
Noi eram ft buni prieteni ne ziceam chiar "fratele meu" si el mie "sorumea". pff ma bufneste rasulrolling on the floor, dar cu timpul ne am apropiat.
Intr`o seara am iesit doar eu cu el[29 iulie 2010] stateam pe scara din fata casei mele...ne uitam la stele...si la un moment dat zice vrei sa fi prietena mea oficial? laughing si eu i-am zis DA am inceput sa tremur toata si m`a luat in brate love struck a fost tare dragutlove struck

1 răspuns:
| valyalexia a răspuns:

Si povestea mea este interesanta. Ne cunosteam din vedere ca faceam naveta cu autobuzul din oras si pe (23 oct 2010) la majorat la verisoara mea am fost mult mai apropiati datorita faptului ca ne si cunosteam si toata seara ne-am distrat pe cinste am fost in disco, am aduso in brate de la discohappy:d :d ca avea tocuri foarte mari si am luat id in seara aceea si a doua zi am fost la ea la bloc, iar a treia zi am indraznit si am sarutato. de atunci suntem impreuna.