| anonim_4396 a întrebat:

Haide-ti sa ne cunoastem mai bine!
Vreti?thinking
Spuneti-mi mai multe infosrati despre voi. bineinteles daca vreti

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

O sa incep asa.
Nume:Maria
Varsta:13 ani
Locuiesc in Timisoara
Bff-->Carina si "bea" as putea spune, in rest ma inteleg ff bine cu multa lume.Ne distram de minune.
Muzica: Rock,Metal, Crunkcore, Screamo...hip hop,rapp chic-pop
Trupele/cantaretii care imi plac: black veil brides,dot dot curve,jj demon,bring me the horizon,asking alexandria, joe brooks, the perfect measure,spike,guess who,parazitii,bug mafia,declan galbraith, grayson chance, devin fox...Gd=p~,2ne1,shinee,big bang

Ador sa ascult muzica:X
Sa stau cu prietenii/amicii
imi plac ff mult animalele

nu-mi plac fitele(urasc chestia asta)
nu-mi place cand cineva ma minte sau ma barfeste pe la spate si fata de mine se poarta ca si o prietena de-a mea.

Astea sunt doar cateva lucruri...as putea sa sriu randuri despre mine la nesfarsit. Oricum pentru alti n-au rost acele randuri.