| Minzyy a întrebat:

Hallu TPU
Ma numesc Melissa...Stiu e un nume ciudat...As vrea si eu niste nick-name`uripuppy dog eyes Funda pentru cele mai originale idei!

Răspuns Câştigător
| Alexandra8989 a răspuns:

Alissa
Lissa
Mel
Liz
elli
lissie
Mel, Mellie, Lissa, Lissy, Liss
lili
myley
mimi
mello
mel
lizzie
meli-melo
lissa
elissa
meli
liza
liz
lissa
lisa
mela

funda?

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Mell&Issa
Melly
Issa

| soraluisatan a răspuns:

Melly
elly
ella
yssa
lissa
eli
ellisa

| soraluisatan a răspuns:

Da stupid a putut cineva sa dea la totilaughing

| Minzyy explică:

Au fost toate super! Mai putin angel care nu avea nicio legatura -_-'' Dar.nu puteam sa dau funda la totisad[Daca puteam fiti siguri ca dadeam la toti] Oricum merci de ajutor

| xKiddutz a răspuns:

Paii sa vedem : xTears, xKiddutz, Zapacitaa, xKidD, xMelissa,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poti sa lasi si melissa pentru ca nu e un nume uratwinking... ORICUM UITE TOT CE MI-A VENIT IN MINTE ACUM : melly,melodie,mells,M(em),mellissa,lisa,lissa,mella, liss, mellys. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, acestea sunt cele mai frumoase:
Didina_Girl
Angel55
Brandy77
DeDee_Girl
Fabiana22
PatriciaGirl
Beatrice
Alice
Uite un link care te poate ajuta:
http://www.nume-copii.ro/nume-de-fete-d.php
Sper ca am ajutat. Pa, pa.