| ingerash_6577 a întrebat:

Hay... Maine e ziua indragostitiilor si vreau sa ii fac o declaratie scrisa prietenului meu. Va rog ziceti-mi una! Chiar nu am inspiratie acum. Va rog e urgent.

2 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Sti,degeaba iti zicem noi o declaratie,daca nu o faci tu, din inima... Daca simti ceva pentru el, pune te pe pat si gandeste te la ce simti

| black34white a răspuns:

Buna big grin sper ca asta sa iti fie de folos...:Acolo unde inima ta a poposit un curcubeu s-a nascut.
Acolo unde vocea ti s-a auzit, gradini de trandafiri au aparut.
Acolo unde tu te-ai uitat, cerul in lumina s-a eliberat.
Acolo unde tu pasesti, ghioceii infloresc.
Acolo unde te vei duce, acolo voi sta.
Mereu nemiscat, de frica sa nu strivesc nici macar umbra ta.
Cu toata dragostea mea... funditabatting eyelashes?