| Anda_5509 a întrebat:

HEEEEEEEEELP. Ieri am varsat bere pe laptop, pe tastatura mai exact... vreo ora nu s a mai aprins, in ciuda eforturilor mele. DUpaia l am uscat cu pheonu, si intr un sfarsit s a aprins, si tastatura era oke. L-am lasat 2 ore sa se usuce complet, cu pheonu la aer rece. Pana acum 3 ore a mers perfect normal, acum merge ffff greu tastatura, trebuie sa apas, si se aude foarte tare. Ce sa facsad, fara sa mi schimb tastatura ca am mai schimbat o odata, in garantie numai e Nu pot sa le zic parintilor sau fratelui pentru ca se vor supara... va rog ajutati-ma. Asta e singura problema, TASTATURA.

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ti-a ruginit tastatura. Ce poti face este doar s-o schimbi din nefericire. sad

| LoveMusic a răspuns:

Trebuie să o schimbi neapărat. Altfel, nu ai ce face. Trebuie să le zici. Succes! Ia-ţi inima-n dinţi şi spune-le.

| larrii a răspuns:

Trebuie schimbata sad spune'le ca ai baut apa si te'a bufnit rasu si a curs apa pe tastaturalaughing) sau. daca vrei sa le zici de bere thinking

| Bacemi a răspuns:

Ai putea incerca scoaterea fiecarei taste in parte si sa le cureti. Poate reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu am patit la fel dar nu stiu ce sa zic ...cred ca trebuie schimbat tastatura, deoarece si la mine nu merge bine tastele si trebuie apasat mai tare putin ca sa lipit, in concluzie alta tastaturatongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi so varsat apa pe laptop l-am sters si mie mi se incalzeste laptopul de la ventilatoru lui mic imi merge bine dar nu mi se mai aude de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca ai pune o tastatura cu iesire USB?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla... si eu am varsat suc si nu imi mai merge enterul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot aduce pe comanda tastatura noua. Montat + tastatura noua la 20% mai ieftin decat ce gasesti tu online. mailu meu e vergudragos@gmail.com. Astept raspuns din partea ta daca mai esti interesata.

| KamyTza22 a răspuns:

Daca am varsat suc pe tastatura ce se poate intampla