| pryncesSs a întrebat:

Heeeeeii love struck Vinee varaaa >8- \:d/ In sfarsiit =p~ love struck Vreau si eu melodii de varaa \:d/ :X:Xlove struck gen : Inna- sun is up \:d/batting eyelashes dauu funda \:d/batting eyelashes :*:*:* si voooooooooot :X

5 răspunsuri:
| pryncesSs explică:

Baai laughing ce-s ma cu melodiile astea straight face? ceva mai noihee hee.

| pryncesSs explică:

Mda;-w aia o stiu si euu smug

| Puppetzz a răspuns:

Voltaj - Mi.e dor de
...melodiile house deja au ajuns enervante. acelasi bum bum si aceleasi 2 cuvinte repetate la infinit

| slyde a răspuns:

Ina sun is up:laughing