| opierdevara a întrebat:

Heeeei:**
Am si eu o problema si am nevoie de ajutorul/parerea voastrahappy
Eu mi-am cam ros unghiile si acum le am marisoare.
As vrea sa imi dati si mie linkuri cu modele de manichiura si daca se poate si cu pasii pe care trebuie sa ii urmez..Sa nu fie foarte sofisticate pentru ca nu prea am rabdare si nici nu ma prea pricep:* Multuuuumesc frumos. Fundita:X

Răspuns Câştigător
| geanny14 a răspuns:

Http://www.4ea.ro/manichiura-in-apa-model-unic-verde-in-6-pasi/
Aici gasesti orice model mi-am facut si eu de pe aici :D http://weheartit.com/search?query=nails&sort=2
Sper sa-ti fie de folos :*:*