| anonim_4396 a întrebat:

HEEEELP.Buna.Am o intrebare urgenta. Ce sa fac cand intru pe internet explorer si vreau sa intru pe un sait de exemplu pitzipoanca.org sa nu mi apara salvat situ, si cum sa sterg, adica cand bag you(de la youtube) sa nu mi apara youtube, sa scriu eu tot cuvantu.VA implor, cum sa sterg, si cum sa nu se mai salveze acolo.

4 răspunsuri:
| bunker a răspuns:

Ahh, cand intrii pe sait-uri porno nu vrei sa ramana urme, huh?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri sus la bara la tools, de la tols mergi la internet obtions, si de la internet obtions general - delet history big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tools - internet obtions- general - delit history ( asta ii procedeul, cand intri la internet explorer ) nu-i greuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine arata o inscriere pentru joc daca e bine da buzz p idu asta kata39shm