| Hieer a întrebat:

Heeei.
Am o probleme cu internetul. La 'My wireless' imi arata 'Internet access', dar in bara acolo imi arata ca nu am semnal, dar internetul imi merge. De ce? happy Merci, funda!

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Se mai intampla, nu se actualizeaza iconita. Si eu incercam intr-o zi sa imi mesteresc laptop-ul pentru ca vedeam X rosu in colt la reteaua wireless, dar de fapt era conectat happy Nu-i nici o problema atata timp cat merge netu.

| Hieer explică (pentru PopAdrian):

Cum sa fac sa-mi arate normal?laughing

| PopAdrian a răspuns (pentru Hieer):

Dupa restart tot asa apare?

| Hieer explică (pentru Hieer):

Gata, gata, e ok acum. Mersic.

4 răspunsuri:
| MiAaa234L a răspuns:

Nu e nimic. Stai calma. Si mie mi se intampla.