| tessa01 a întrebat:

Heeei:* TPU. vreau sa-mi spuneti cum v-ar place sa fie persoana iubitaaa (cum ati vrea sa arate sau cum sa se poarte)

Răspuns Câştigător
| Pozitivca a răspuns:

Buna,eu cred ca difera de la persoana la persoana, doar ca stiu 100 % ca toti vor respect reciproc,frumusete, sa se mindresaca cu el/ea, sa fie iubit/a, sinceritatea sa persiste, de fapt toti sunt diferiti unii vor banii altii doar dragoste altii nici una nici alta, dar atunci cind intr-adevar se indragostesc nu au nevoie de nimic in afara sa iubeasca si sa fie iubiti.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Sa arate bine, sa aiba bani sa-mi poata cumpara orice, sa imi faca surprize zilnic.