| DelphhiN a întrebat:

Heeelp! am vrut sa fac o poza la un catel cu aparatul foto si a sarit cu capul in obiectiv iar acum nu mai vede nimic ce sa fac? de reparat cat costa?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Am vrut sa fac o poza unui catel" era corect. Catelul a sarit cu capul in obiectiv sau aparatul foto ca n-am prea inteles. Mai mult: catelul nu vede nimic. Daca da nu-l poti duce la reparat. Poti sa-l duci, cel mult, la veterinar. A, era sa uit: dupa semnele!? si punct se scrie "intotdeauna" cu litera mare. M-a distrat intrebarea ta! rolling on the floor