| DιιιάLøvєs1Dツ a întrebat:

Heeelp! sad Nu pot sa raspund la nici o intrebare sad. Imi spune ca trebuie sa imi confirm adersa de email chatterbox... Ce trebuie sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Pai...confirmati-ohee hee

2 răspunsuri:
| DιιιάLøvєs1Dツ explică:

Ms de raspuns Anka laughing
M-ai ajutat enorm big hug
rolling on the floor.

| 12stefy a răspuns:

O spui de parca astia de pe TPU sunt niste idioti si nu e normal ce ti se intampla. Intra pe mail.yahoo.com. Scrii acolo id-u si parola ta de la mess si cand intrii gasesti un mesaj de la TPU in care trebuie sa scrie ceva de genu "Bine ai venit pe TPU". Deschizi mesajul si de acolo cred ca te descurci.