| TwEEty_9286 a întrebat:

Heeey, maine se face scoala in scolile din bucuresti?batting eyelashesFUNDAAAAAAAAA

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde daca au dezapezit drumurile sau nu...
La cum ninge in toata tara banuiesc ca nu o sa se faca

| Ballet a răspuns:

Buna.
Pe noi nu ne-a anuntat nimic, aproape toate scolile au fost inchise si nu doar in capitala, in fine, sa ne rugam sa nu se faca sau macar sa nu vina profesorii la ore xD.
Normal nu ar trebui sa ne forteze sa inotam prin zapada pana la scoala doar pentru ultima zi din saptamana cand nu se face nimic oricum, dar in fine, esti oricum indreptatit/a sa nu te duci ^^

Succes.

| misticals19 a răspuns:

40 de scoli din capitala au fost inchise : ) deci maine peste 70% din scoli sunt inchise funda?big grin