| Rawwwrrrr a întrebat:

Heei :'3!
Stiu ca am mai postat asta odata, dar am primit doar 2 statusuri.
Deci vreau cat mai multe statusuri vulgare cu multe injuraturi.batting eyelashes Si pe romana si pe engleza, nu conteaza :*!
Cele mai multe primesc fundita big hug!

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Ragostea trece prin stomac doar daca ai pe**a mare!

Imi bag **** in ele sentimente, ca sunt momente cand nu mai am argumente!

doare mai tare ca orice si nu se opreste de.a dracuu! durerea.i facuta sa.ti fu*a creierii si sa.ti manance capul`

eu pot sa am lumea intreaga la degetul mic, dar tie tarfo un alt deget iti dedic`!; x ***

stapaneste.ti ura si foloseste.ti gura doar atunci cand sugi pe**a!

Aя †яεbui să vεzi adεvăяa†εℓε vaℓσri. Nù †σa†ε piZ**le sεxy Sunt ¢σмσri.
Dєѕcιdє σcнιι. ƒa σ мιca aηaℓιza. σ ѕa aƒℓι'ηтя`σ ѕєcυη∂a ca тι`aι daт ρяιєтєηa pentru σ ριz**!

cu cine draq sa te mai impaci frustrated ne-ai da pe toti pe`o pereche de craci! oh go on

Aste-as file din viata mea ce morti m-ati vorbesti de ea? ai trait in locu meu sau ce **** mea?! Iti dai prea multa importanta, cand, de fapt, esti doar o zdreantahttp://ymstatus.com!
Iti doresc sa ai 4 masini in fata casei: politia, pomierii, salvarea si driculhttp://ymstatus.com!
Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tinehttp://ymstatus.com?
Daca glumesc cu voi pe messenger, va plangeti ca va iau la misto; dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigohttp://ymstatus.com.
Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazarhttp://ymstatus.com.
Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducerehttp://ymstatus.com.
In care pozitii faci un copil handicapat? Intreab-o pe maica-tahttp://ymstatus.com!
Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca... Incearca inca o data... Nu forta nota, uratohttp://ymstatus.com!
Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutienhttp://ymstatus.com?
Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni Fu-2-10-cur! Pup!:*

2 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

De ce nu iei din versurile celor de la Parazitii? Au destule si unele sunt chiar misto.Ai aici doua mashups: http://www.youtube.com/watch?v=KVaI6v33iQw, http://www.youtube.com/watch?v=9kRkpTTJKk8.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Nu mai am 3 ani sa cred prostii oh go on am mai crescut de la un timp.cand ceva nu imi convinee. Ma pun binee si ma pisshhh pe tine big grin.

Cum se schimba unii in curve nici nu-ti vne sa crezi... Nu dau nume va simtiti ***!

Nu mai comentaaa. uitate la viata ta... si apoi la a mea.Eo am de toatee si vad ca incepe sa te roada invidiaaa.ca tu esti praf ai ajuns sa fii curva mea oh go on

Hey te stiu de undevaa... aaa tu erayy mai demult curva mea.

Stiam ca esti curva dar nu si micionoasa.
M'ai etichetat reprezentant al subculturii...
Na, ca ti'a ramas putin sloboz în coltul gurii! rolling eyes

Paranormal, apar când par ca dispar,
Da, da'te'n **** mea, sunt superstar! b-]

Suge acadeaua, nu se jeneaza,
O manevreaza de parca se'antreneaza!

»Si ma bârfesti de parca nu ai loc de mine.Si'ti arat ****, ca asta e tot ce faci tu mai bine!-.-«

Înainte s'adun viata în bagaje, Vreau s'apuc sa ma acopar tot cu tatuaje...
Ca, daca'i cazu’ sa plec de pe Pamânt, macar sa stie Sfântu’ Petru când ajung cine sunt!

»You are so fake!«
»Barbie is jealous.«

Viata va aratat ca atunci habar nu aveati ce înseamna tentatii, uneori platesti pentru ce faci, nu'i loc doar de distractii!´

Te transez, mânca'mi'ai ****, în subsol,
Îi trimit lu' ma'ta capu' în borcanu' cu formol.>:]

Mars.Mars la cotet si fa pe mortu'
Ca te'am vazut cum pui ca o târfa botu'!;-j

Azi la moda e. sa ne pierdem mintile

Si esti asa frumos în rochita cu fundita.
O sa ne lipsesti, ai fost o **** super'fita!

Ia'ti batut saracii rau, pâna au uitat sa plânga,
Si'ati vazut ca prostii ca în plic era zahar pudra.:]]

Sa suga **** garda.Sunt niste javre cu chipiu majoritatea,
[Unsi cu sloboz, stau ca o târfa pe faleza! O.o] Îmi cer scuze pentru aceasta paranteza!:]]

Zi ca te'a posedat dracu! Oo
Plus ca nu'ti cânta nici macar popa.Îti cânta taraful!:]]]

Am sa ma iau de aia care au credinta pe calea dura
»Ba, trebuie' sa pupi icoana nu sa'i iei limba în gura!«

Nu exista blonda proasta buna de senzatie,
Doar femeie cu cap care stie ce dracu vor barbatii!happy

Nu exista »Nu'mi place sa beau!«
Doar »Beau fara sa'mi placa!«^^

Nu exista zile bune,
Doar zile fara nervi si spume!happy

Ma'ta este târfa, tu esti erou' din basm...happy
Stai putiiin, ca »Ma'ta este târfa« e un pleonasm! Oo[M]

Ti'e foame? Scrie cu pixu' »mancare« pe foaie...Manânca!
Teapa! Ca scria »****« pe partea cealalta!>;]:]][M]

Faaa nebuno,
daca ma mai oftici, te iau direct pe carici:*.
Imi bag **** in ele sentimente, ca sunt momente cand nu mai am argumente!:*

doare mai tare ca orice si nu se opreste de.a dracuu! durerea.i facuta sa.ti futaa creierii si sa.ti manance capul`!

eu pot sa am lumea intreaga la degetul mic, dar tie tarfo un alt deget iti dedic`!; x

Dacă le dai prea multă atenţie eşti o zdreanţă, ia atitudine fetiţo şi scuipă-i în faţă`!

stapaneste.ti ura si foloseste.ti gura doar atunci cand sugi ****`!; x

nu vorbesc frumos cand imi vine sa-mi bag ****, asta inseamna ca nu pot sa-mi tin ura, poti sa ma urasti nu te condamn, dar cand suntem fata.n fata tot tu imi esti fan>:d Raspunde