| RoxiMaria1108Mr a întrebat:

Hei, am Snapchat de ceva timp dar de curand am vazut multe fete care pun poze din rola de film. Adica pun poze deja facute pe telefon. As vrea sa stiu cum pot face si eu asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Snapchat a introdus de curand functia "Memories" care te lasa sa pui poze din telefon. Nu stiu ce telefon ai, dar la al meu, sub butonul acela pe care apesi sa faci poze, este unul mai mic, tot asa, rotund. Acolo gasesti fotografii daca dai pe el ba facute cu snapchat, si in dreapta fotografii din rola film... trebuie sa dai actualizare daca nu ai facut-o deja