| Roxy_Roxana_1998_Qfa6 a întrebat:

Heei! >: am si eu o intrebare.Ce animeu.ri horror imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| euu33 a răspuns:

Anime-uri bune:shineskai yori, kiseijuu, monster, hellsing ultimate

Mai sunt si elfen lied, another, ajin, hell girl, gakkougurashi, deadman wonderland, highschool of the dead, higurashi no naku koro ni, blood c, blood +, mayoiga, tokyo ghoul,(desi daca ma intrebi pe mine astea sunt cancer, mai putin higurashi si hell girl, alea-s meh)

1 răspuns:
| doreal a răspuns:

Another, Elfen lied, Brynhildr in the Darkness (asemanator cu elfen lied), Mirai Nikki.