| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Imi puteti da si mie un nume de facebook? Nu vreau ceva gen numele meu de utilizator TPU sau brunetzziicaa nu stiu cum sau pinkysukara blabla rolling on the floor. Caut ceva simplu,... Dau funda :*

2 răspunsuri:
| Madut21 a răspuns:

Persoanele care de obicei isi pun nume diferite fata de cele reale nu sunt privite cu ochi buni de cei din jur ( exceptie fac cocalarii si pitipoance, sau cea cu o inteligenta scazuta big grin ) Dar daca vrei cu tot dinadinsul iti poti trece prenumele intreg iar din numele de familie doar consoanele sau doar 2 dintre ele big grin

| BloodyThoughts a răspuns:

Ai putea să pui ceva gen:
Innocent Smile.
Sau
(Numele tau)Băă.
Sau
Forever Child.
Sau
(Numele tau)Punct.
Nu sunt chiar simple cum cauţi tu.dar nehlaughing.
Sper să iţi placă.