| Albieebs a întrebat:

Heei. Puteti sa imi dati niste sfaturi; in legatura cu : ce sa fac in vacanta de vara? Si cu prietenii si singura...cam plictiseala. Spre exemplu spuneti-mi ce faceti voi.
Mersi mult! kiss

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Hei ^^ eu tocmai am terminat clasa a 12 -a, am trecut prin Bacalaureat, iar acum tot ce vreau e sa ma relaxez cat mai mult happy Ma uit la filme / seriale, citesc cartile care-mi plac mie, ies afara cu prietenii, ma duc cu prietena cea mai buna la cumparaturi, ies cu cateii seara la plimbare, sau ies sa alerg happy O zi frumoasa ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de ex mi-m propus vara asta sa-mi fac o schimbare de look..sa slabesc... ceea ce inseamna ca trebuie sa practic sporturi
si cum trebuie sa fac ca sa slabesc imi place sa inot asa ma ajuta si la modelarea corpului
sa ma bronzez bineinteles si trebuie sa am grija sa tina cat mai mult acest bronz.
si sa-mi vopsesc parul.
dai party...sau daca ai prieteni care usnt singuri acasa le poti da ideea asta adunati bani si luati tot ce trebuie..si party..mers cu cortul. poti gasi multe numai sa te stii organiza

| SoranaCs a răspuns:

Pai dimineata intru la calculator,fac shopping,citesc,etc iar cu prieteni iesim pe afara, ne strangem mai multi si ne uitam la un film, jucam diverse jocuri, iar seara stam pe afara, in timpu zilei mergem la plaja.

| мαrrýиєlα a răspuns:

Cel mai simplu raspuns : DISTREAZA-TE!