| SammiSchüler a întrebat:

Heei. stie careva daca pot da la academia de politie chiar daca sunt daltonista? happy

Răspuns Câştigător
| Exilee a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine si pentru aceasta boala. De-obicei fetele erau purtatoare a genei pentru daltonism (XdX) si nu bolnave (XdXd).
Poti da la Academie, dar depinde de tine ce profesie ai dori pe viitor.

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Nu cred ca poti da pentru ca trebuie sa fii perfect sanatos in toate.

| SammiSchüler explică (pentru Roxana121):

Si nu exista nici o sansa? am un unchi care e profesor la academie. nici prin "avantajul" asta nu as putea?

| Roxana121 a răspuns (pentru SammiSchüler):

Intreba-l pe unchiu tau, daca e posibil el stie sigur daca lucreaza acolo, din cite stiu eu nu se poate, trebuie sa fii perfect sanatos.Da cine poate totusi se poatebig grin