| Channel a întrebat:

Heei happy. Tocmai mi.am facut o noua adresa de mess si am o problemathinking Am dat add la multe persoane si mi s-au adaugat doar cateva desi aceptasera cererea si teortic ar fi trebuit sa imi apara in lista. Am intrat si de pe telefon, Ipad..si tot nu imi aparusera. Trebuie sa mai astep si poate vor aparea(fiind prea multe) sau va trebui sa le mai adaug odata. Dau fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| Darkerblack a răspuns:

Mai adauga-le o data. Si mie mi s-a intamplat, dar dupa ce le-am adaugat inca o data mi-au aparutthinking