| Steffani a întrebat:

Heei TPU! Cei din Bucuresti, care sunteti la scoala generala mihai viteazu nr 88, stiti daca se face festivitatea sambata? daca da, la ce ora? Fundalove struck

2 răspunsuri:
| machupi8t a răspuns:

Maa care esti?rolling on the floor si eu is la mihai viteazubatting eyelashes si eu zic ca Luni da nu stiu sigur. poate va anunta pe la scoala. eu o s merg sa ma interesez.

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Uite, eu nu sunt din Bucuresti, dar iti pot spune ca nu are cum sa fie festivitatea sambata. Va fi luni asa cum va fi in toata tarawinking