| Freaky_2119 a întrebat:

Heei TPU! Maine ma duc sa-mi personalizez/imprimez un tricou si nu stiu ce sa scriu laughing. Vreau sa fie ceva funny, dati-mi voi cateva idei (sa nu fie indecente laughing ) merci! dau FUNDA! :p

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la ce sa scrii inainte sa te gandesti sa il personalizezilaughing

Am vazut la cineva ceva de genul: Nu ma deranjati! Si pe spate : sunt mereu stresat!

Poti fi creativ si asa iti poti creea si mai intens efectul comic. La fel poti scrie si in alta limba sau le poti combina cu semne de pe mess.
Succes!